Autorzy

Paweł Droździak - psycholog, psychoterapeuta, mediator rodzinny. Pracuje z osobami mającymi trudności w kontrolowaniu zachowań impulsywnych. Prowadzi psychoterapię osób uwikłanych w związki, w których występuje element uzależnienia emocjonalnego. Jest współautorem książki Zawsze bezpieczna - psychologiczne aspekty samoobrony kobiet i autorem serii artykułów psychologicznych pisanych dla portalu Republika Kobiet. Występuje jako ekspert w programach radiowych i telewizyjnych.

Renata Mazurowska - dziennikarka, redaktorka zajmująca się edukacją, psychologią i zdrowiem (publikująca m.in. w magazynie "Sens", "Charakterach", "Rzeczpospolitej", "Cogito", "Elle" oraz na portalach Psychologia.net.pl, Republika Kobiet). Laureatka Nagrody Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich (2002). Jest założycielką i autorką www.wpelnidnia.pl, strony kobiet pięknych, mądrych i dojrzałych, a także trenerką prowadzącą szkolenia w zakresie rozwoju umiejętności osobistych i społecznych.
Kontakt: r.mazurowska@psychologia.net.pl

Spotkanie z Autorami

Spotkanie z autorami "Blisko, nie za blisko", Pawłem Droździakiem i Renatą Mazurowską odbyło się 6 listopada 2012 w klubie Traffic przy ul. Brackiej 25 w Warszawie. Prowadził je dziennikarz radiowej Trójki, Dariusz Bugalski.

Oto kilka zdjęć ze spotkania: